Przejażdżka rowerem w piękny jesienny dzień, gdy liście na drzewach mienia się kolorami czerwieni, pomarańczy, brązu, ochry, w ciepłym jesiennym słońcu, jest niezwykłą przyjemnością.

Jest wciąż ciepło, choć meteorolodzy cicho przebąkują o srogiej i szybko zbliżającej się zimie. Ponoć już w październiku ma nas zmrozić swoim chłodnym oddechem.

Zimo, czekamy.. a tymczasem możemy w pełni rozkoszować się jazdą na rowerze w ciepłym jesiennym słońcu.

Jesień potrafi być nieprzewidywalna. Wyjeżdżamy w pełnym ciepłym słoneczku, wracamy w deszczu. A w torbie na rower, pełno rzeczy zdarza się, że i tych co w żadnym wypadku zamoknąć nie mogą. Książka, dokumenty, telefon, a może nawet laptop zabrany ze sobą, by móc pracować, pisać książkę, na ulubionym laptopie.

Właściwa torba na rower jest po prostu konieczna.

Taka jest właśnie Madame Velo.

Przygotowana z myślą o tych, którzy kochają swoje rowery, i nie boją się wyruszyć z domu w niepogodę bądź zmoknąć w deszczu, gdzieś na trasie, i jechać o przemoczonych koszulach i spodniach. A może właśnie cieszyć się słońcem. Wyruszyć w każdą pogodę.

Kiedy takie właśnie są i Twoje myśli, bierz życie w swoje ramiona. Czerp z piękna świata całymi garściami.

Co ma w sobie idealna torba rowerowa:

Jest kilka wyrazistych kolorów do wyboru:

  • Niebieski/morski
  • Czarny
  • Czarny z ćwiekami
  • Ecru
  • Kwiecisty
  • Czerwony
  • Złoty
  • Srebrny

Torba ma wiele niezwykłych cech, które uproszczą twoją podróż. Możesz ją zabrać ze sobą na wyprawę do miasta gdy zdecydujesz się przesiąść z roweru na własne nogi, i na przykład zwiedzać, bądź spotkać się ze znajomymi. Elegancja i styl toreb pozwala na zabranie ich ze sobą nawet na… spotkanie biznesowe. Zaczepy służące do przymocowania ich do roweru możesz łatwo schować pod klapkami, i torbę założyć na ramie, bądź na plecy jak plecak.

Ma kieszonkę przygotowaną na przewożenie laptopa. Są wśród toreb rowerowych Madame Velo torby większe i mniejsze, jasne i ciemne, torby i plecaki. Tak byś mogła wybrać dla siebie najlepszą, właśnie taką jakiej szukasz.

Gdy spadnie deszcz, ekologiczna skóra z której wykonana jest torba skutecznie ochroni przedmioty jakie w niej wieziesz. Jest szczelna, i szybko schnie! Nie tylko my to wiemy, ale i nasi zadowoleni klienci.

W życiu wartość ma pójście do przodu. Ruch i działanie. Tylko wtedy jesteś w stanie sprawdzić swoje myśli w praktyce. Tylko wtedy widzisz czy to co planujesz, jest tym co naprawdę chcesz, czy też trzeba to jak najszybciej porzucić.

Jazda rowerem dodaje nam tyle energii i wspaniale relaksuje. To z kolei przyczynia się do lepszych myśli i Twojej przyszłości.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s